Doprava a platba

Nižšie nájdete podrobné vysvetlenie k platobným a dodacím podmienkam.

Doprava

Cena dopravy je u nás 4,50 €. Tovar dopravujeme výhradne našim zmluvným partnerom General Logistics Systems Slovakia ďalej len GLS nebo Slovak Parcel Servis dalej len SPS. Dopravca vozí tovar v pracovné dni vždy medzi 8:00-18:00. Čas rozvozu si určujú doručujúcej depa GLS nebo SPS podľa nakládky jednotlivých vozňov doručujúcej zásielky v danom regióne. Bohužiaľ nie sme schopní ovplyvniť prístup zamestnancov u doručovania zásielky.

Informáciu o expedícii tovaru Vám zašleme e-mailom na adresu uvedenú v objednávke. V prípade doručenia objednávky v pracovné dni do 10:00, tovar expedujeme v ten istý deň. V prípade platby prevodom na účet vopred je tovar expedovaný až po pripísaní platby na účet.

Platba

Platobné podmienky si môžete zvoliť sami. Na výber máte z týchto možností:

1) Dobierka - platobný spôsob, kedy úhrada tovaru prebieha až pri dodaní tovaru. Kuriér prepravnej spoločnosti vyberá čiastku za tovar na mieste dodania tovaru v hotovosti. Táto služba je spoplatnená čiastkou 1,90 €.

Na dobierku odosielame iba objednávky do sumy 200 €.

 2) Platba prevodom na účet vopred - po odoslaní objednávky Vám na emailovú adresu prídu všetky údaje potrebné pre vykonanie platby. Rekapituláciu Vám navyše potvrdíme samostatným emailom. Po úhrade celej čiastky uvedené v objednávke tovaru expedujeme. Tento typ platby je zadarmo.

3) Platba kartou alebo online prevodom - platba je vykonaná pomocou Vašej platobnej karty alebo internetového bankovníctva. Po dokončení objednávky, budete automaticky presmerovaní na zabezpečenú platobnú bránu spoločnosti GoPay, kde si môžete vybrať z nižšie uvedených platobných metód. Tu vykonáte platbu. Vo formulári už bude vyplnená suma zodpovedajúca celkovej hodnote objednávky. Po dokončení platby budete presmerovaní späť na náš e-shop a dostanete potvrdzovací e-mail s informáciou, že platba prebehla úspešne a Vašu objednávku ihneď spracujeme. V prípade, že platba prostredníctvom platobnej brány GoPay zlyhá, Vašu objednávku prijmeme a budeme Vás kontaktovať a dohodneme s Vami alternatívny spôsob úhrady objednávky. Tento typ platby je zadarmo. 

Platby podporované platobnou bránou GoPay:

  • Platba platobnou kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard)
  • Uniplatba SK
  • Sporopay
  • ČSOB SK
  • Poštová banka
  • Tatra banka
  • VUB banka
  • GoPay peňaženka